כחלק ממתן שירות שלם ללקוחותינו, אנו מעודדים שימוש בטכניקות מקיימות יותר לתמיכה במערכות הגידול שלהם ואף בבתיהם. אנו מציעים מערכות לטיפול במים משלב התכנון ועד שלב הביצוע, כמו כן אנו מציעים מערכות ביו-גז לטיפול בפסולת אורגנית וייצור גז בישול ומערכות סולריות לצריכה ביתית ומסחרית.

 

מערכות מסחריות לגידול עירוני

אנו מפתחים ומוכרים מערכות גידול לסביבה עירונית. המערכות מתאפיינות בהתאמה לגגות מבחינה משקלית, גידול ללא מצע כבד ומערכות מסוימת אף פועלות ללא צורך בחיבור לחשמל. המערכות מותאמות לאקלים הישראלי. כמו כן, ניתן למצוא באתר את כל הציוד והידע לגידול בתוך הבית בעזרת מערכות הידרופוניקה ותאורת גידול.

   קרא עוד>>

סדנאות

סדנת אקוופוניקה והידרופוניקה לטובת מגדלים מתחילים ומתקדמים. בסדנה תקבלו את כל הכלים, כולל מדריכים כתובים כיצד לבנות ולתפעל מערכות אקוופוניקה והידרופוניקה אצלכם בבית!

   קרא עוד>>

 

 

DIY - עשה זאת בעצמך

החלטתם להתחיל אבל מעוניינים לבנות את המערכת בעצמכם, אנחנו כאן בשבילכם. בעמוד DIY תמצאו מדריכים מלאים להקמה והרצת מערכת. כל המדריכים מופיעים באתר ללא עלות!

   קרא עוד>>

פורום

פורום פעיל בו חברים מגדלים עירוניים, בין אם זה במרפסת, על הגג או בחצר. המגדלים חולקים מניסיונם ומהידע שצברו. ניתן להירשם לפורום בלחיצת כפתור.

   קרא עוד>>