מחזירים את החטופים הביתה
משלוח עד הבית חינם בקניה מעל 390 ש"ח
מחזירים את החטופים הביתה
משלוח עד הבית חינם בקניה מעל 390 ש"ח
עיצוב קיר ירוק, קיר טחה עיצוב מקצועי, הידרופוניקה

קיר ירוק – מהו ומדוע הוא נכס לסביבת המשרד?

כולנו יודעים שהמשרד הוא הרבה יותר ממקום לעבוד בו. זהו מרחב בו מתנהלת תקשורת בונה, בו נולדים רעיונות ובו אנו מבלים כשליש מהיום שלנו במשך עשורים. לכן, תכנון סביבת עבודה נעימה היא משימה ראשונה במעלה כיום.

מעבר לעובדה שתכנון נכון יהיה נעים יותר לעין, הוא יכול גם לשפר את הפרודוקטיביות של העובדים שלנו. בשנים האחרונות, טרנד אחד בעיצוב המשרד מתבלט במיוחד. קירות ירוקים מתנוססים היום במגוון רחב של משרדים בישראל ומעניקים ערך מוסף נעים לעין ומרחיב לב. כאן, נסביר מהו קיר ירוק ולמה כדאי להשקיע בו. 

מהו קיר ירוק?

קירות ירוקים, הידועים גם כקירות חיים או גינות אנכיות, הפכו לאלמנט פופולרי בעיצוב חללי משרד. קיר זה הוא למעשה מתקן המורכב מצמחים הגדלים על מצע מיוחד ומרותק לקיר המשרד.

הקיר הירוק עשוי להשתנות באופן ניכר בגודלו ומורכבותו, מלוח דקורטיבי קטן ועד למערכת עצומה המכסה קיר בניין שלם. התוצאה מעניקה אפקט מרשים הקוטע את הרצף האפור של ג’ונגל הבטון ויוצר נקודה ירוקה נעימה. 

אילו יתרונות מציע קיר ירוק למשרד?

בסביבה רוויית המתח של המשרד, שילוב אלמנטים טבעיים יכול להיות בעל השפעה עמוקה על רווחת העובד, על חוויית הלקוח ועל האווירה הכללית במקום. אלו כמה מהיתרונות העיקריים שהקיר הירוק יכול להציע בהקשר הזה.

שיפור איכות האוויר

קירות ירוקים פועלים כמסנני אוויר טבעיים, מסננים מזהמים ומשחררים חמצן לאוויר. כשמדובר בקיר מפותח היטב, הדבר יכול לתרום משמעותית לאיכות האוויר ולייצר סביבה בריאה וחיונית יותר.

הפחתת הרעש

הצמחים ומצע הגידול בקירות הירוקים סופגים את גלי הקול ומשמשים כמחסום אקוסטי, מה שבתורו יוצר סביבת עבודה שלווה, נעימה ופרודוקטיבית יותר.

נעים לעין

אין צורך להרחיב כאן במילים. לכולנו ברור שהרבה יותר נעים לעבוד בגן פורח מאשר בין ארבעה קירות. למעשה, מחקרים שבוצעו בתחום מצביעים על כך שחשיפה לאלמנטים מהטבע מפחיתה את רמות המתח והחרדה.  הקיר הירוק הופך עוד חלל משרד סתמי למרחב תוסס ומזמין ומשפר את המורל, מרגיע וממקד. 

ניצול יעיל של שטח

במקום לבזבז שטח רצפה ואחסון על עציצים ואדניות, ניתן להשקיע בעיצוב ובצמחיה על גבי מתקן אנכי ולהשתמש בחלל הקיים של קירות המשרד. כשמדובר בחללי משרד קטנים, האפקט יכול להיות משמעותי.

לסיכום

כפי שניתן לראות, ישנם יתרונות רבים שניתן להפיק משימוש בקיר ירוק במשרד. עם זאת, כדי להבטיח שנוכל למצות את המיטב מהקיר הירוק שלנו, שיתוף פעולה עם איש המקצוע הנכון הוא המפתח.

אנחנו ב-LivinGreen מתמחים בהתקנת מערכות הידרופוניקה ופתרונות גינון אנכיים ומבצעים פרויקטים בהתאמה אישית גבוהה מהרכיבים האיכותיים ביותר בשוק. רוצה להפוך את המשרד לפינת חמד ירוקה? ניתן להשאיר פרטים כאן באתר עוד היום ומיד נחזור אליך עם כל המידע.

דילוג לתוכן